Urban Savage

Spojení vize a talentu grafického návhráře Maxe Frajera a mnohaletých zkušeností Ondřeje Šmakala z oblasti marketingu a reklamy dalo prostor vzniku Urban Savage - streatwear brandu pro všechny, kdo se nebojí vyjádřit a podtrhnout svou identitu.

HISTORIE

První myšlenky a nápady se zrodily v roce 2016. Ještě toho roku spatřily světlo světa první nesmělé návrhy potisků. Příští rok jsme vyšli s kůží na trh a představili první kolekci ‘Pink girl’. Podařilo se nám domluvit na spolupráci s Vnitroblockem a Senovážnou 6 - první prodejní místa, kde bylo možné si produkty i vyzkoušet. Úspěch ‘Pink girl’ nás utvrdil v tom, že chceme pokračovat, a tak v roce 2018 vyšla druhá kolece - ‘No doubt’, ve které si tentokrát na své přišli i muži. A co chystáme v letošním roce? Stay tuned.

2016

V srpnu roku 2016 se oficiálně zrodila společnost Urban Savage a náš art director zahájil dlouhou cestu skicování, experimentování a zjišťování toho, co by naši zákazníci rádi oblékli. I přestože byl tento rok pro značku nejnáročnější, byl v roce 2016 položen základ pro všechny produkty, které máte nyní k dispozici.

2017

Po dlouhé době experimentování a po mnoha překonaných zádrhelech byla naše první kolekce konečně venku. Většina návrhů přeskočila na trička přímo z náčrtků ve skicáku! V tomto roce jsme se dohodli na spolupráci s Vnitroblockem a Senovážnou 6. Nebylo to hned, ale prodejům se začalo dařit a naše schránky začaly zaplavovat pozitivní komentáře spokojených zákazníků. Stála však před námi ještě spousta práce, abychom vytvořili co nejlepší produkt.

2018

Co může svému zákazníkovi Urban Savage jako značka nabídnout? Uvažování, navrhování a přemýšlení trvalo dlouho, ale téměř o rok později se vracíme s revolučními koncepty. Těšíme se na budoucnost s U; Savage a doufáme, že vy také!

2019

Našemu konceptu naprosto věříme. Do novýho roku vstupujeme s velkým odhodláním a s hromadou nápadů, jak propojit originalitu naší kolekce s jedinečností každýho člověka.Podtrhni svou jedinečnost.
Do prodeje dáváme pouze omezený počet kusů.